Select Sidearea

Populate the sidearea with useful widgets. It’s simple to add images, categories, latest post, social media icon links, tag clouds, and more.

hello@youremail.com
+1234567890

CAN-BUS Ağ Verilerini Görüntüleme/Analiz Etme

Vetes Mühendislik > CAN-BUS Ağ Verilerini Görüntüleme/Analiz Etme

Bir Araç Ağı Üzerindeki Verileri Görüntüleyin, Analiz Edin ve İletin

 

Verileri görüntüleme, analiz etme ve iletme hem araçların içinde hem de test süreçlerinde araç ağlarıyla çalışırken en yaygın görevler arasındadır. Ağlarla çalışmak için iki bileşene ihtiyacınız vardır: donanım ve yazılım.

 

Araç Ağ Bağlantı Cihazları — neoVI serisi ürünlerimiz, bilgisayarınız ile seçtiğiniz ağlar arasında donanım arayüzü görevi görür. NeoVI ürünlerimiz ayrıca ek analog ve/veya dijital kanallara sahiptir. Bu cihazlar bilgisayarınıza USB, Wi-Fi veya Ethernet üzerinden bağlanabilir.

 

Yazılım — Bilgisayarınıza veri almak yeterli değil, bu nedenle araç ağ bağlantı cihazlarından aldığınız veriyi anlamlandırmak için bir yazılıma ihtiyacınız olacak. Vehicle Spy gibi yazılımlar, araç ağını, mesajlarını ve sinyallerini görüntülemeye ve topladığınız verileri hassas bir şekilde analiz etmenize olanak tanır.

 

Aşağıdakiler de dahil olmak üzere çok çeşitli görevleri gerçekleştirmek için bir araç ağ kayıt cihazı ve yazılımını birlikte kullanabilirsiniz:

 

Veri Yolu İzleme: Canlı trafiği görebilir, anında filtrele yapabilir ve verileri bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Veri baytlarını sinyaller olarak yorumlamak için veri tabanlarını yükleyebilir ve böylece faydalı bilgiler sağlayabilirsiniz. Veri tabanlarınızdan oluşturduğunuz mesajları iletebilirsiniz.

 

Analiz / Analiz Sonrası: Sinyallerin grafiğini çizebilir, görüntüleyebilir ve ağ trafiğine veya sinyal değerlerine göre kararlar verebilirsiniz. Raporlar ve sunumlar için grafikleri ofis uygulamalarına kaydedebilirsiniz.

 

Grafik Paneller: Kendi testlerinizi, simülasyonlarınızı ve projelerinizi görüntülemek ve kontrol etmek için kendi panellerinizi oluşturabilirsiniz.

 

Bellek Düzenleme/Kalibrasyon: CAN Kalibrasyon Protokolü (CCP) ve Evrensel Ölçüm ve Kalibrasyon Protokolü (XCP) gibi bellek düzenleme protokolleriyle ECU’lara bağlanabilirsiniz.

 

Komut Dosyası Oluşturma: Test prosedürleri oluşturmak ve görevleri otomatikleştirmek için yazdığınız komut dosyalarını kullanabilirsiniz.

Vehicle Spy Enterprise
Vehicle Spy Enterprise
Intrepid NeoVI ION
NeoVI ION
Intrepid NeoVI Red 2
NeoVI RED 2
Intrepid NeoVI Fire 2
NeoVI FIRE 2