Select Sidearea

Populate the sidearea with useful widgets. It’s simple to add images, categories, latest post, social media icon links, tag clouds, and more.

hello@youremail.com
+1234567890

Elektrikli Araçlar

Vetes Mühendislik > Elektrikli Araçlar

Elektrikli araçlar halkın ilgisini çekmeye başladı. Bazı ülkeler artık satılacak elektrikli araçların asgari bir yüzdesini gerektiren yasalar çıkarıyor, hatta %100 elektrikli araç üretimi için hedef tarihler belirliyor.

 

Otomotiv elektroniğinin karşılaştığı olağan zorluklara ek olarak, elektrikli araçlar daha fazla ECU gerektirir. Daha fazla ağ trafiğini idare etmeli ve daha fazla araç ağıyla ilgilenmelidir. Bu talepler, test ve doğrulama için güçlü donanım ve yazılım araçları gerektirmektedir. Bu durum özellikle, yakalanması, yüklenmesi ve analiz edilmesi gereken sürekli artan veri miktarlarıyla mücadele etmesi gereken veri kaydı için geçerlidir.

Ağ Trafiğini Görüntüleme/Analiz Etme

Intrepid Control Systems, araç ağı test ve kayıt çözümlerinde 20 yılı aşkın deneyime sahiptir. Haberlerde adını duyduğunuz elektrikli araç üreticilerinin çoğuna hem donanım hem de yazılım sağlamaktadır. Intrepid, elektrikli araçların test edilmesi ve doğrulanmasının yanı sıra ECU’ların ve tüm araç ağ trafiğinin simüle edilmesi için en iyi araç setini sunmaktadır:

 

Kablosuz Veri Kaydı için neoVI ION: neoVI ION, araç verilerini kaydedebilir ve kablosuz olarak Kablosuz neoVI sistemine iletebilir. Test ve doğrulama verilerini toplayın ve bunlara her yerden erişin.

 

Wireless neoVI: Verilerin otomatik ve manuel olarak uzaktan indirilmesini, kontrol edilmesini ve izlenmesini yöneten bir web sitesi ve sunucu yazılım paketi. Özenle tasarlanmış kullanıcı arayüzü, kaydedici filonuzla etkileşimi basit ve sezgisel hale getirir. Gelişmiş uygulamalar için idealdir.

 

Vehicle Spy: Vehicle Spy, Otomotiv Ethernet ve CAN FD’yi  tamamen destekler. CAN, LIN, Automotive Ethernet verilerini tek bir ekranda, 10 ns hassasiyetle zaman hizalı olarak görüntüleyebilirsiniz. Bir test operatörünün bir tetikleme düğmesine ne zaman bastığını görmek için canlı verileri inceleyin ve veri kaydedici yakalamalarını yükleyin. Video kare yakalamaları ve Otomotiv Ethernet kareleri ile senkronize edin.

Elektrikli Araçlar için kablosuz batarya yönetim sistemleri ile ilgili videomuzu izleyerek bu konu hakkında fikir edinebilirsiniz.

Konuyla ilgili ürünlerimize göz atmak ve daha detaylı bilgilendirme için aşağıda bulunan linkleri kullanabilirsiniz.

Vehicle Spy
NeoVI ION
Wireless NeoVI