Select Sidearea

Populate the sidearea with useful widgets. It’s simple to add images, categories, latest post, social media icon links, tag clouds, and more.

hello@youremail.com
+1234567890

Gerçek Zamanlı CAN Verisi Toplama

Vetes Mühendislik > Gerçek Zamanlı CAN Verisi Toplama

Gerçek Zamanlı CAN Verisi Toplama ile araçların veri yollarına veya analog sensörlere bağlanarak anlık veri toplayabilirsiniz. Araç verilerini ses ve HD video kayıtlarıyla senkronize edebilir, araç performansı, sürücü davranışı ve bunun yanında kendiniz tanımladığınız kriterlere dayalı olarak toplayabilir ve bir SD kart üzerine kaydedebilirsiniz.

 

Topladığınız veriler sayesinde aracınızdaki bütün önemli parametreleri gözlemleyebilirsiniz. Bu size araçlarınızdaki sorunları tespit edebilmeyi, belirli uygulamalardan en yüksek verimi almayı, elde ettiğiniz sonuçları kıyaslamayı ve bu kıyaslar sonucunda araç ayarlarıyla ilgili geliştirebileceğiniz noktaları gözlemleyebilmenizi sağlar.

 

Ürünlerimiz sahip oldukları SD Kartlar ile birlikte yüksek boyutlu veri toplama işlemlerine uygundur. İhtiyacınıza göre seçeceğiniz 128 GB’a kadar seçenekleri bulunan SD kartlarla veri toplama hızınıza bağlı olarak çok uzun süreler veri toplayabilir ve kaydedebilirsiniz.

 

Kaydedicilerimiz XCP, CCP, UDS, GMLAN başta olmak üzere neredeyse her protokolü destekler. 

Gerçek Zamanlı CAN Verisi Toplama ile ilgili ürünlerimize göz atmak ve daha detaylı bilgilendirme için;

NeoVI RED 2
Intrepid NeoVI Fire 2
NeoVI FIRE 2
Intrepid NeoVI ION
NeoVI ION
Kvaser Memorator Pro 2xHS v2
Kvaser Leaf Light HS v2