Select Sidearea

Populate the sidearea with useful widgets. It’s simple to add images, categories, latest post, social media icon links, tag clouds, and more.

hello@youremail.com
+1234567890

Kvaser

Kvaser Leaf Light HS v2

Kvaser, Benzersiz Tasarım… Ve Çok Daha Fazlası.

 

CAN veri yolu arayüzlerimizin piyasadaki diğerlerinden çok farklı göründüğünü fark edeceksiniz. Bunun nedeni, onları tasarlarken kullanıcılarımızı – mühendisleri – aklımızın en üstünde tutmamızdır. Hafif, ergonomik ve aynı zamanda inanılmaz derecede dayanıklı olan arayüzlerimiz ve dataloggerlarımız fark yaratıyor.

 

Neden Kvaser’i Seçmelisiniz

 

  • CAN veri yolu protokolünde yaklaşık 40 yıldır güvenilir uzmanlar.
  • Gelecekte güvenli, ürün aileleri arasında tutarlı ve donanımın tüm işlevselliğini kapsayan API’ler.
  • Nitelikli Satış Temsilcileri, sektörünüzde ve coğrafyanızda destek ve hizmet sağlar.
  • Teknik Ortakları ile birlikte donanımlara uygun endüstri standardı yazılım sağlar.
  • Müşteri odaklı teknik destek.
  • 20’den fazla dikey pazara sunulan geniş CAN tabanlı ürün yelpazesi.
  • Sorumlulukla üretim ve tedarik.

 

Tarihçe

 

1983’ten beri sektör lideri ve belirleyicisi
1980’lerin başında Dağıtılmış Gömülü Kontrol Sistemleri konusunda uzmanlaşmaya başladık. Birkaç yıl sonra Denetleyici Alan Ağı (Controller Area Network – CAN) protokolü yayınlandı ve ilk CAN çipi kullanıma sunuldu. Kvaser’in kurucuları CAN’ın birçok mükemmel özelliğini çabucak fark ettiler ve CAN’ın gelecekteki gömülü kontrol sistemleri üzerindeki etkisini anladılar. Kvaser’in kaynaklarını CAN çözümleri üretmeye adamak için stratejik bir karar verdiler ve şimdi neredeyse her yerde bulunan CAN endüstrisine hizmet eden ilk şirketlerden biri oldular.
Mühendislerin ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak tasarlanmış yenilikçi CAN ürünleri geliştirme misyonuyla, CAN ve ilgili veri yolu protokollerinde geniş bir deneyim ve uzmanlık yelpazesine sahiptir. Ar-Ge yatırımlarına olan bağlılığımız ve diğer saygın teknoloji şirketleriyle stratejik işbirliğimiz, Kvaser’in adının CAN ile eşanlamlı hale gelmesine yol açan faktörler arasındadır.
Hedeflerimiz ve müşterilerimize olan bağlılığımız şirketimizin tarihi boyunca aynı kalmıştır. Kvaser’in amacı, yenilikçi ve uygun maliyetli CAN çözümlerinin lider sağlayıcısı olarak tanınmaktır. Müşterilerimizi ve ortaklarımızı dinleyerek, sorunlarını ve zorluklarını anlayarak ve ihtiyaçlarını çözmeye yardımcı olmak için yenilikçi düşünce ve deneyimimize odaklanarak bunu başarmaya çalışıyoruz.