Select Sidearea

Populate the sidearea with useful widgets. It’s simple to add images, categories, latest post, social media icon links, tag clouds, and more.

hello@youremail.com
+1234567890

NeoVI FIRE 2

Vetes Mühendislik > NeoVI FIRE 2
NeoVI-FIRE-2-1

 

Yeni Nesil Çok Protokollü Araç Arayüzü ve CAN Veri Kaydedici neoVI Fire 2: 8x CAN FD, 4x LIN, Ethernet:DoIP/XCP

 

Günümüzdeki araçlar, CAN ve LIN ağlarının sayısıyla ilgili sınırları zorlamaktadır. neoVI Fire 2, 8 kanal CAN ve 4 kanal LIN sağlayarak bu sorunu çözmektedir. Tüm kanallar aynı anda çalışır ve donanıma zaman damgalıdır. Tamamen izole edilmiş bir USB arabirimi, bilgisayara zarar verme endişesi olmadan mesajların gönderilip alınmasını sağlar.

Tek Başına CAN Verisi Kaydetme, Komut Dosyası Oluşturma ve Simülasyon

PC arayüzü olarak çalışmanın yanı sıra, neoVI FIRE 2 tek başına çalışmayı da destekliyor. Bu modda, neoVI Fire 2, gerçek zamanlı komut dosyalarını çalıştırabilir, verileri çıkarılabilir bir microSD karta günlüğe kaydedebilir ve ECU’ları ve ağ geçitlerini simüle edebilir. Bu özelliklerle, microSD kartındaki verileri kullanarak ECU’ları yeniden gözden geçirmek için bir komut dosyası çalıştırmak mümkündür.

neoVI DLL, J2534, Linux ve RP1210 Desteği

Kendi yazılımınızı yazmayı tercih ettiğiniz durumlarda neoVI FIRE 2 üç açık API’yi destekler: neoVI DLL API, SAE J2534 API ve TMC RP1210 A / B API. NeoVI DLL API, C #, VB gibi tüm popüler geliştirme ortamları için örnekler içerir. NET, VB6, Delphi, C ++ Builder, Visual C ++, LabVIEW ve LabWindows. Ayrıca, Linux için örnekler ve sürücüler vardır.

Vehicle Spy yazılımı neoVI FIRE 2’yi desteklemektedir. Kullanıcılar, aynı anda tüm neoVI FIRE 2 cihazlarına bağlanıp CAN ağındaki bilgileri alabildiği gibi veri de iletebilir. Kullanıcılar, veritabanlarını yüklemeden ve komut dosyalarını cihaza indirmeden önce bunları kontrol bu yazılımda kontrol etme imkanına sahiptir.

HIL (Hardware in the Loop) Gerçek Zamanlı Performansı

NeoVI FIRE 2, gerçek zamanlı mesajlaşma gerçekleştirmek için kullanılabilen gerçek zamanlı bir motora sahiptir. Örneğin, bir uygulama oluşturan biri, mikrosaniye ölçme ve denetime izin veren komut dosyası değişkenleriyle donanıma ve arayüze bir komut dosyası yükleyebilir. Ayrıca, Donanım Hızlandırma adı verilen yeni bir özellik ile Vehicle Spy, cihaza gerçek zamanlı işlevler göndermek üzere periyodik mesajlaşma, tekrar oynatma veya komut dosyası gibi yapılandırılabilir.

SD Kart Kayıt Özellikleri

NeoVI FIRE 2, gerçek zamanlı olarak en güvenli FAT32 depolama biçimini kullanarak çıkarılabilir bir microSD kartına kaydetme yeteneğine sahiptir. Cihaz tüm mesajların donanım zaman damgası için gerçek zamanlı bir saat içerir. Son olarak, güçlü bir güç yönetim sistemi, neoVI’yi otomatik olarak kapatır ve bağlı olan bir PC’nin ağ etkinliği veya algılanması üzerine uyanır.

 

Diğer Intrepid Ürünlerimizi İnceleyebilirsiniz