Select Sidearea

Populate the sidearea with useful widgets. It’s simple to add images, categories, latest post, social media icon links, tag clouds, and more.

hello@youremail.com
+1234567890

RA Consulting

Vetes Mühendislik > RA Consulting

DiagRA X

RA Consulting GmbH 25 yılı aşkın bir süredir profesyonel BT hizmetleri sunmaktadır. Bunun yanında otomotiv ECU geliştirme için yazılımlar üretmektedir. RA® yazılım ürünleri öncelikle önde gelen uluslararası otomobil üreticilerinin ürün geliştirme departmanlarını ve teşhis, ölçüm ve kalibrasyon alanındaki tedarikçilerini desteklemektedir. En çok kullanılan yazılım paketimiz olan DiagRA® MCD, ölçüm, kalibrasyon ve teşhis konularında çözüm sunmaktadır. Diğer popüler RA®-Yazılımları arasında araç simülasyonu için DiagRA® S ve OBD uyumluluk Testi (J1699/J1939) için Silver Scan-Tool™ bulunmaktadır.

 

RA Consulting GmbH, Almanya merkezli ISO 9001:2001 sertifikalı bir şirkettir.  Bayi ağı ve yerel ofisler aracılığıyla küresel bir varlığa sahiptir. Dünya çapında 20 binden fazla yazılım kullanıcısı vardır.

 

RA Consulting GmbH, Ölçüm, Kalibrasyon ve Teşhis için çok beğenilen yazılım ürünleri sunmaktadır. Bunun yanında, DaaS (Hizmet Olarak Teşhis) gibi bağlantılı otomobiller için çözümler sunmaya başlamıştır. RA Consulting’in DaaS’ı ile, DiagRA gömülü uygulamasının yüklü olduğu telematik ünitesi ile donatılmış araçlardan gerçek zamanlı veri toplanabilmektedir. Bu, araçların sağlığını ve emisyonunu sürekli olarak takip etmeye yardımcı olur.