Select Sidearea

Populate the sidearea with useful widgets. It’s simple to add images, categories, latest post, social media icon links, tag clouds, and more.

hello@youremail.com
+1234567890

Vehicle Spy Enterprise

Vetes Mühendislik > Vehicle Spy Enterprise

Vehicle Spy Enterprise,diagnostik, elektronik kontrol ünitesi simülasyonu, veri toplama, otomatik test, bellek düzenleme / kalibrasyon ve araç CAN ağını izlemenizi hepsini bir arada sağlayan bir araçtır. Öğrenimi kolay kapsamlı bir yazılımdır.

 

Mesaj ve Sinyal İzleme:

Vehicle Spy’ın mesaj ve sinyal izleme işlevi, CAN, LIN, Otomotiv Ethernet ve diğer desteklenen ağlar da dahil olmak üzere aynı anda birden fazla şebekeden gelen mesaj trafiğini görüntülemenize, kaydetmenize ve analiz etmenize olanak tanır. Endüstri standardı .DEF ve .LPF dosyaları yanı sıra .UEF ve diğer müşteri özel biçimleri desteklenir. Ücretsiz bir LDF aracı da sunuyoruz.

Vehicle-Spy-Enterprise-2

Simülasyon:

Vehicle Spy, EKU veya nokta simülasyonunu destekler ve müşteriye özel işlevler için Grafik Panoları ve Komut Dosyası ile birlikte kullanılabilir. Oynatma Fonksiyon Blokları, önceden kaydedilmiş CAN, LIN veya diğer ağ trafiğini canlı bir şekilde tekrar görüntülemek için kullanılabilir.

Veri Toplama:

Gerçek zamanlı sinyal görüntüleme ve veri dosyalarının post-analizi ile veri kaydı, tam bir veri toplama ve analiz çözümü sunar. Bağımsız gömülü veri toplama donanımı da sunuyoruz. neoVI ION ve RED/FIRE ürünleri bu amaçla kullanılır.

Diagnostik:

İster J1939, GMLAN, ISO 14229 ister kendi özel diagnostik protokolünüzü kullanın, neredeyse tüm tanılama görevlerini yerine getirmek için özel Grafik Panelleri ile özel komut dosyaları ve tanılama işleri kurabilir ve yürütebilirsiniz. Vehicle Spy’in İşlev bloğu dilinde yazılmış komut dosyaları da gerçek zamanlı gömülü donanımımıza indirilebilir ve gerçek zamanlı olarak yürütülebilir. Endüstri standardı .ASAP2 ve .ODX dosyaları için destek dahildir. Ücretsiz ODX görüntüleyicimizi de kullanabilirsiniz.

Vehicle-Spy-Enterprise-3
Vehicle-Spy-Enterprise-4

Bellek Düzenleme / Kalibrasyon:

Vehicle Spy, CAN Kalibrasyon Protokolü (CCP) veya Evrensel Ölçüm ve Kalibrasyon Protokolü (XCP) kullanarak ECU’nuzun belleğini düzenlemek için ihtiyaç duyduğunuz tüm işlevselliği içerir. ASAP2 (A2L) dosyaları yanı sıra Değerler, Eğriler ve Haritalar için bellek düzenleme denetimleri için destek sağlanmaktadır. ASAP2 dosya yaratıcısı da Vehicle Spy’a dahildir.

J1939 Protokol Desteği

Aşağıdaki J1939 özelliklerinin tamamı Vehicle Spy ile birlikte verilir:

 

Adres Yöneticisi: J1939 Adres Yöneticisi, J1939 veri yolunda talep edilen tüm adresleri görüntülemenizi sağlar. Ayrıca, Vehicle Spy’i kendi istediğiniz başka bir adresi talep edecek şekilde ayarlayabilirsiniz.

DTC Monitörü / Simülatörü – J1939 DTC Monitörü / Simülatörü ile, J1939 veri yolundaki tüm aktif DM1 mesajlarını görüntüleyebilir ve birden fazla ECU’nun DTC’sini simüle edebilirsiniz. Her bir ECU için sadece bir ECU adresi ve bir SPN listesi girmeniz yeterlidir. Vehicle Spy, iletim için gerekli olan tüm J1939 Transport mesajlarını (uzun mesajlar) gösterir.

 

J1939 BAM ve CTS / RTS İletileri: Komut dosyası olmadan J1939 aktarım katmanı iletileri gönderebilir ve alabilirsiniz. Basitçe, Vehicle Spy’nin Mesajlar Düzenleyicisinde, yerleşik bir Veritabanı Düzenleyicisinde (DBC Editörü) uygun parametrelerle bir ileti oluşturmanız yeterlidir.

Vehicle-Spy-Enterprise-5

Diğer Intrepid Ürünlerimizi İnceleyebilirsiniz