Select Sidearea

Populate the sidearea with useful widgets. It’s simple to add images, categories, latest post, social media icon links, tag clouds, and more.

hello@youremail.com
+1234567890

Intrepid

neoVI FIRE 2

 

Intrepid Control Systems, Yenilikçi Araç Ağı ve Gömülü araçların küresel bir sağlayıcısıdır. CAN, CAN FD, Otomotiv Ethernet, LIN, J1939 ve diğerleri gibi Araç İçi Ağlar için Yazılım ve Donanım Araçları ve ürünleri sağlamaktadır.  Dünya çapındaki ofisleri, yerel destek ile küresel erişim sağlar.

 

Intrepid Control System ürünleri  dünya çapında Otomotiv OEM’leri ve tedarikçileri tarafından ECU Testi, Doğrulama, Araç Mühendisliği, Otomasyon Testi, CAN Veri Toplama, ECU Kalibrasyonu, Araç Elektronik Tasarımı, Geliştirme, Test ve saha filosu testinin tüm aşamalarını kapsayan Araç Teşhisi gibi işlevsel alanlarda kullanılmaktadır.

 

Intrepid’in NeoVI, VehicleSpy ve ValueCAN3 gibi 3. Nesil ürün ailesi, Araç Veri Analizi, İzleme ve Simülasyona kadar her gün dünya çapında binlerce Mühendisin Araç Ağları Testi ve Geliştirmesinin tüm alanlarında işlevleri yerine getirmesine yardımcı olmaktadır. Intrepid Control Systems’nin neoVI ION gibi yeni nesil ürünleri, Uzaktan Araç Testi ve Teşhisi gibi teknolojiler sunarak çok detaylı Araç Filosu Saha Performansı çalışmaları yapılmasına olanak tanıyan bir referans noktası haline gelmiştir. RAD GALAXY ve neoVI FIRE 2 gibi Otomotiv Ethernet ve CAN FD ürünleri, OEM’ler tarafından Araç İçi Ağların en son mimarisine sahip araçları piyasaya sürmek için halihazırda kullanılmaktadır.