Select Sidearea

Populate the sidearea with useful widgets. It’s simple to add images, categories, latest post, social media icon links, tag clouds, and more.

hello@youremail.com
+1234567890

VividCAN

Vetes Mühendislik > VividCAN

VividCAN

Intrepid’in VividCAN’ı özelleştirilebilir, tam renkli kapasitif dokunmatik ekrana sahip çok yönlü bir CAN aracıdır. VividCAN ile kendi saha servis aracınızı veya sürücü yardımcınızı oluşturabilirsiniz. 

Temel Özellikler

 1. 60 FPS son derece duyarlı ekran
 2. Kolay ve güvenilir kullanım için kapasitif ekran teknolojisi
 3. Vehicle Spy Enterprise ile yapılandırması basit
 4. Otomatik uyandırma ve başlatma özellikleri ile çok hızlı başlatma (500 ms’nin altında)
 5. Entegre IMU

Uygulamalar

 • Basit bir dokunmatik ekrana sahip saha servis aracı
 • Fabrika sıfırlamaları, konfigürasyonlar ve yerelleştirmeler gibi saha teşhisleri
 • Gerçek değerlerle karşılaştırmalı sürüş profillerini görüntülemek için sürücü yardımı
 • Yönetim / yönetici ekranı

Özelleştirilebilir Dokunmatik Ekran

Dokunmatik ekran, bir Vehicle Spy Graphical Panel oluşturularak ve VividCAN’a indirilerek özelleştirilebilir. Grafik Paneller ve kontrolleri VividCAN ekranında görülebilir. Ayrıca canlı CAN sinyal değerlerini de görüntüleyebilirsiniz. Diyagnostik, mesaj çözme ve mesaj iletme gibi ek işlevler de dahil edilebilir. VividCAN en az sekiz grafik paneli destekler.

Özelleştirilebilir Görüntüleme Aracı

Vehicle Spy’ı kullanarak VividCAN için özel bir ekran arayüzü oluşturabilirsiniz. Günlük Verileri Fonksiyon Bloğu, CAN mesajı sinyal verilerini içeren bir dizi listesinin görüntülenmesini sağlar. Grafik Paneller Vehicle Spy kurulumunuzdan doğrudan VividCAN ekranına taşınabilir! Kontrollerin bir alt kümesinden seçim yapın: Metin, LED, Bargraph, Gösterge, Start/Stop Düğmeleri, Tx Düğmeleri ve daha fazlası. Kontroller ve düzen VividCAN’ın daha küçük ekranında yeniden oluşturulacaktır. 

VividCAN 'i Kullanarak :

Renkli ekran, VividCAN üzerinde Grafik Panelleri ve komut dosyalarını bağımsız olarak çalıştırmak için özelleştirilebilir CoreMini komut dosyası motorumuzla birlikte çalışarak, VividCAN’ı yanınıza aldığınızda Vehicle Spy’ın gelişmiş işlemlerine erişmenizi sağlar. VividCAN aynı zamanda bir tezgah aracı olarak da kullanılabilir ve bir PC kullanmadan CAN ağında canlı olarak iletim ve alım yapmanızı sağlar. Cihaz, HS CAN, LSFT CAN veya SW CAN kullanacak şekilde yapılandırılmasına olanak tanıyan CAN anahtarı desteği içerir.

Dokunmatik ekranda özelleştirilmiş bilgileri görüntülemenin iki ana yöntemi vardır:

 • Log Data: CoreMini Fonksiyon Bloğu eylemi
 • Grafik Paneller: Vehicle Spy’da kurulum

Diğer Intrepid Ürünlerimizi İnceleyebilirsiniz