Select Sidearea

Populate the sidearea with useful widgets. It’s simple to add images, categories, latest post, social media icon links, tag clouds, and more.

hello@youremail.com
+1234567890

Intrepid CS, CES 2024 ‘te neoVI CONNECT Platformunu Tanıtacak

Vetes Mühendislik > Haberler  > Intrepid CS, CES 2024 ‘te neoVI CONNECT Platformunu Tanıtacak

Intrepid CS, CES 2024 ‘te neoVI CONNECT Platformunu Tanıtacak

Intrepid Control Systems, araç üreticilerine araçlarını uygun maliyetle ve hızlı bir şekilde buluta bağlamalarına ve yazılım tanımlı araçlar ile ADAS/otonom sistemlerde gerçek dünya verilerini yakalamalarına yardımcı olmak amacıyla Intrepid Control Systems, yeni neoVI CONNECT™ edge connect platformunu CES 2024’te tanıtacak

Filo yönetimi, test ve doğrulama için veri yakalama, kenar hesaplama, uzaktan teşhis ve yazılım güncellemeleri üzerinden – bu yaratıcı teknoloji, düşük hacimli seri üretim için pratik bir çözüm sunarak OEM’lere gelecekteki üretim maliyetlerinde milyonlarca dolar tasarruf etmelerini sağlıyor.

neoVI CONNECT platformu, araç üreticileri ve hizmet sağlayıcıları için uygulama ve hizmet işlevlerini sorunsuz bir şekilde entegre eden sağlam ve uyarlanabilir bir temel olarak hizmet vererek geleneksel veri kaydı teknolojisi kavramının ötesine geçer. Kullanıcıların filoları yönetmesine, bir ECU simülatörü oluşturmasına, bir ağ geçidi çözümü geliştirmesine, araçları test etmesine ve hepsi bir arada, üretime hazır bir cihazla veri yakalamasına olanak tanır.

Temel Özellikler:

🔹 Hızlı Bulut Bağlantısı: Araçların buluta uygun maliyetli ve hızlı bir şekilde bağlanmasını kolaylaştırır.
🔹 Real-World Data Capture: Yazılım tanımlı araçlar ve ADAS/otonom sistemler için önemli veri toplamayı mümkün kılar.
🔹 Kolaylaştırılmış Filo Yönetimi: Platform, filo yönetimi, test ve doğrulama için veri toplamayı basitleştirir.
🔹 Remote Diagnostics: Proaktif bakım için uzaktan diyagnostik yetenekleri sağlama.
🔹 OTA Yazılım Güncellemeleri: Sorunsuz kablosuz (OTA) yazılım güncellemeleri ile sisteminizi güncel tutmak.

Elektromanyetik yetenek, çevresel dayanıklılık ve güvenilirlik için OEM serisi üretim ECU gereksinimlerini karşılayacak veya aşacak şekilde tasarlanmıştır ve kompakt ambalajlı otomotiv bağlantı sistemleri kullanılarak sağlamlaştırılmış bir IP67 muhafazasına yerleştirilmiştir ve kalıcı araç kurulumuna izin verir.

İstemci entegrasyonunu kolaylaştırmak için tasarlanan neoVI CONNECT platformu, Advanced Micro Devices (AMD) tabanlı üretilmiştir ve Intrepid’in büyük veri analizi ve gösterge tabloları sağlayan bulut tabanlı araç testi ve geliştirme için pazarda kendini kanıtlamış bir çözüm olan Wireless neoVI (WIVI) bulut istemci yazılımını çalıştırmaktadır. Intrepid, bu güvenilir uçtan uca çözümü sağlamak için hem Amazon Web Services (AWS) hem de Verizon’un iş ortağıdır.

AWS üzerinde çalışan WIVI bulut yazılımı, isteğe bağlı olarak özel OEM sunucularında da çalışabilir. WIVI istemcisi OEM donanımı üzerinde çalışır ve büyük geliştirme maliyeti veya riski olmadan bağlantılı araç planlarını şimdi gerçekleştirmek isteyen OEM’ler veya Tier1’ler için lisanslanabilir.

Intrepid Ürünlerimizi İnceleyebilirsiniz